Nasi zawodnicy

Na przestrzeni lat istnienia sklepu mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma wspaniałymi zawodnikami.

Decydując się na nawiązanie współpracy, zwracamy szczególną uwagę nie tylko na osiągnięcia sportowe, ale i ogólną postawę i nastawienie. Chcemy, aby reprezentowali nas sympatyczni, uśmiechnięci i pomocni ludzie. Tacy, których sami bardzo lubimy także prywatnie :) A że są bardzo groźnymi przeciwnikami przy tarczy- to już odrębna kwestia ;)

 


Krzysztof Kciuk

Krzysztof Kciuk to najbardziej utytułowany zawodnik reprezentujący sklep Dart Town. Poznaliśmy się w 2012 roku, gdy zostaliśmy dystrybutorami Unicorn w Polsce.

Wraz z właścicielem firmy z UK doceniliśmy talent i osiągnięcia Krzyśka i został on reprezentantem Unicorn. Jego lotki pojawiły się w prestiżowym katalogu tej firmy.

Wielokrotny reprezentant Polski, pierwszy rodak na Mistrzostwach Świata PDC, reprezentant drużyny Polski na PDC World Cup of Darts, finalista Mistrostw Świata w darcie elektronicznym. Wielokrotny triumfator turniejów Grand Prix w Polsce. W 2018 roku zakwalifikował się także do Mistrzostw Świata BDO. Lista jego sukcesów jest bardzo, bardzo długa!

Prywatnie bardzo serdeczny i uśmiechnięty człowiek. Jesteśmy dumni, że przez tyle lat możemy współpracować z Krzyśkiem.

 


 

Roman Tomczak

Romana Tomczaka poznaliśmy na jednym z turniejów GP w Polsce. W przerwie między pojedynkami zaczęliśmy grać w szybkie 170, w którym seryjnie nas niszczył. Okazał się być człowiekiem ze wspaniałym poczuciem humoru i nienagannych manierach. Świetnie się bawiliśmy w swoim towarzystwie. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że pochodzi z Czaplinka. Ze względu na niewielką odległość naszych miast- odwiedzaliśmy się na lokalnych turniejach. I znajomość trwała długi czas, aż w końcu odważyłem się poprosić o reprezentowanie sklepu Dart Town.

Roman zawsze jest bardzo groźnym i opanowanym przeciwnikiem przy tarczy. Wielokrotnie wygrywał serię turniejów Superligi w Koszalinie. Zajmuje wysokie miejsca na GP w Polsce. Reprezentuje nasz kraj na zawodach międzynarodowych, na przykład w czasie Winmau Word Masters 2018.

Jego dyspozycja i osiągnięcia już teraz robią wrażenie. Wierzymy, że w przyszłości o Romanie usłyszy także cały świat!


 

Adrian Michna

Adrian Michna to zawodnik z Krosna. Mieliśmy przyjemność na żywo podziwiać jego formę, gdy wygrywał Grand Prix w Krakowie. Do dzisiaj wspominamy, jak stał na scenie z pucharem, nie mogąc uwierzyć w swój sukces. Adrian w swoim rejonie jest cenionym i bardzo groźnym zawodnikiem. Co chwila dochodzą nas wiadomości o kolejnych wygranych w lokalnych turniejach.

Sam mówi, że sięgnie po najwyższe triumfy i my wiemy, że jest w stanie to zrobić!

Prywatnie zapalony wędkarz i człowiek z którym w ciemno idziemy na imprezę- na pewno będzie się działo!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl