Oferta dla organizatorów

Oferta dla organizatorów turniejów

Jesteśmy sklepem działającym z Polski, wspierającym nasz rynek i naszych zawodników. W związku z tym poniżej znajdziecie ofertę skierowaną do tych często niedocenianych, wspaniałych ludzi, którzy organizują dla nas wszystkie imprezy darterskie.
Mamy nadzieję, że ta inicjatywa pomoże w ciągłym uatrakcyjnianiu zawodów.

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby organizujące turnieje darterskie. Tak małe, lokalne, jak i duże spotkania darterów. Oferujemy zniżkę na asortyment sklepu Dart Town, która pozwoli na zapewnienie atrakcyjnych nagród. Nowa tarcza, czy zapas shaftów i piórek zawsze przydadzą się zawodnikom i w połączeniu z nagrodami finansowymi/innymi, znacząco zwiększa atrakcyjność.

W przypadku lokali zniżka związana z organizacją ligi może też być wyśmienitą okazją do zapewnienia zawodnikom wyboru podstawowego asortymentu na miejscu.

Turnieje lokalne/liga/spotkania przy herbatce

Oferujemy 10 % zniżki na cały asortyment- łącznie z produktami promocyjnymi. Wszystko zostanie błyskawicznie dostarczone kurierem, a przy większych zamówieniach uznaniowo dorzucamy firmowe gadżety oraz dodatki jak poniżej.

Turnieje PP/Mistrzostwa miast i równe rangą

Możecie liczyć na 20 % zniżki na cały asortyment- łącznie z produktami promocyjnymi. Wszystko zostanie błyskawicznie dostarczone kurierem, a przy większych zamówieniach uznaniowo dorzucamy firmowe gadżety oraz dodatki jak poniżej.

Turnieje GP, Mistrzostwa Polski i równe rangą

Dla organizatorów zapewniamy 25 % zniżki na cały asortyment- łącznie z produktami promocyjnymi. Wszystko zostanie błyskawicznie dostarczone kurierem, a przy większych zamówieniach uznaniowo dorzucamy firmowe gadżety oraz dodatki jak poniżej.

 

Co w dodatkach? Zależnie od Twoich potrzeb, możemy zorganizować pomoc także w innym zakresie. Potrzebujesz linii rzutów do naklejenia na podłogę? Nie masz szablonu plakatu i nie wiesz jak się za to zabrać? Potrzebujesz porady lub kontaktu do kogoś doświadczonego w organizacji? Nie bój się zadać pytania. Robimy wszystko, aby pomóc osobom takim, jak Ty!

 

Co należy zrobić, aby skorzystać z oferty?

Ogłosić, że Dart Town wspiera turniej. Umieszczamy logo na plakacie i w postach na Facebooku/forach itd.
Informujemy sklep mailowo (sklep@darttown.pl) o turnieju i jego randze, i dołączamy plakat/informację/screen, który pokazuje, że zawodnicy są poinformowani o wsparciu przez DartTown.pl. Możemy być np. wymienieni w dziale partnerzy.

Następnie poczekaj na odpowiedź z kodem rabatowym, który wpiszesz przy składaniu zamówienia.

Logo do pobrania:

Logo

Jeśli potrzebujesz inny rozmiar/kolorystykę, to daj znać.

 

Zgłoszenia indywidualne

Jeśli chcesz nazwać turniej nazwą sklepu czy masz inny, ciekawy pomysł na wyeksponowanie sklepu w czasie swojego wydarzenia- skontaktuj się z nami. W tym przypadku jest szansa na "wskoczenie" na upust wyższej rangi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl